Nieruchomości w Jeleniej Górze i okolicach

 

Nasza rodzinna firma powstała w 2009 roku w Jeleniej Górze. Od tamtej pory, nieprzerwanie zajmujemy się budową domów, mieszkań i lokali użytkowych na sprzedaż. Jesteśmy zaangażowani na każdym etapie procesu inwestycyjnego, jak również zajmujemy się sprzedażą naszych obiektów.

 

Realizujemy wyłącznie nieprzeciętne inwestycje. Nasze propozycje mieszkaniowe wyróżniają się nowoczesną, niepowtarzalną architekturą, łącząc równocześnie wygodę, komfort, bezpieczeństwo oraz prestiż. Bardzo starannie dobieramy miejsca inwestycji oraz wykonawców w celu zagwarantowania Państwu najwyższej jakości usług.

 

Gwarantujemy profesjonalną pomoc i rodzinną atmosferę na każdym kroku, jaki będziecie musieli Państwo przejść w drodze do zakupu własnego mieszkania. Robimy wszystko co w naszej mocy, alby przyszli mieszkańcy naszych osiedli byli całkowicie usatysfakcjonowani.

 

Jako godny zaufania developer posiadamy silne zaplecze finansowe i obecne inwestycje realizujemy z własnych kapitałów. Dodatkowo współpracujemy z partnerami finansowymi – doradcami i bankami oferującymi naszym Klientom specjalne warunki kredytowe.